Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ożywiająca czerwień w nowoczesnej łazience

Social:

Elegancka łazienka nie musi być nudna – można w łatwy sposób ją ożywić, dodając do aranżacji odrobinę koloru. Doskonale wie o tym studio strzelecka design, które zaprezentowało swoją koncepcję na stylową, a jednocześnie nowoczesną i odważną łazienkę.

 

Ożywiająca czerwień w nowoczesnej łazience

 

Nowoczesny styl Black&White do łazienki

Postawienie na połączenie czerni i bieli to zawsze strzał w dziesiątkę. Obie barwy są ponadczasowe i uniwersalne, a zestawione ze sobą efektownie kontrastują, tworząc prawdziwie nowoczesne i efektowne stylizację. Nie inaczej stało się i w tym przypadku. Choć tutaj wykorzystaliśmy zdecydowaną przewagę bieli, czerń przebija się w kluczowych miejscach, odgrywając bardzo istotną rolę w całości. Czernią pokryta została cała ściana przy prysznicu oraz wnęki półek nad wanną. Ciemne kafelki tworzą również okładzinę nad umywalką, a czarny grzejnik zamyka kompozycję spójną klamrą. Co jeszcze można zrobić, by łazienka stała się bardziej intrygująca?

 

Ożywiająca czerwień w nowoczesnej łazience

 

Magia detali w łazience

Nie trzeba zmieniać wyposażenia oraz okładzin łazienkowych, aby zmienić i ożywić aranżację otoczenia. Wystarczy do niej dodać odrobinę koloru – my zdecydowaliśmy się na czerwień! Obok wanny ułożyliśmy czerwony dywanik, a na półkach i wieszakach umieściliśmy ręczniki w tym samym odcieniu. Do tekstyliów dopasowaliśmy kosz na brudną bieliznę w czerwono-białe pasy. To wystarczyło, by łazienka zaczęła prezentować się zupełnie inaczej niż dotychczas. Ale uwaga – do osiągnięcia takiego wystroju potrzebne jest zwracanie uwagę na szczegóły. Postarajmy się, by w łazience nie znalazły się przypadkiem dodatki w innych kolorach, ponieważ to mogłoby zniwelować końcowy efekt. 

 

Ożywiająca czerwień w nowoczesnej łazience

 

Piękna i funkcjonalna przestrzeń łazienkowa

W stworzeniu tak smacznej i spójnej aranżacji z pewnością pomogą także elementy wyposażenia o minimalistycznym charakterze. Kabina prysznicowa bez brodzika i z przezroczystymi ścianami wygląda niemalże eterycznie, a gładka powierzchnia wanny wtapia się w tło jasnych okładzin. Również meble zostały dobrane z myślą o harmonii. Mając tak ponadczasowe wyposażenie, można bez trudu zmieniać aranżację, kiedy tylko się zechce!

 

Ożywiająca czerwień w nowoczesnej łazience

 

Projekt: Strzelecka Design
 

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.