Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Sposób na wąską łazienkę

Social:

Mała i wąska łazienka jest zmorą wielu Polaków. Ale małe, może być piękne. Zobaczcie sami jaka propozycję przygotowaliśmy dla Was. Każdy wie, że w takiej przestrzeni liczy się każdy centymetr, dlatego ważna jest dobrze rozplanowana przestrzeń. Odpowiednia aranżacja i układ sprawią, że łazienka będzie funkcjonalna i wygoda, ale także będzie wyglądała na przestronniejszą niż w rzeczywistości. Jesteśmy przekonani, że nasza aranżacja wąskiej łazienki przypadnie Wam do gustu.

 

Sposób na wąską łazienkę

 

Po pierwsze musimy zyskać przestrzeń. Świetnym rozwiązaniem jest użycie zestawu podtynkowego z wisząca miską wc bez kołnierza z bezpieczna wolnoopadającą deską sedesową VIGOUR derby, dzięki czemu zyskamy przestrzeń.

 

sposób na wąską łazienkę

 

Po drugie, dobrym rozwiązaniem będzie pozbycie nadmiaru mebli łazienkowych i zastąpić je wisząca szafką. Dodatkowo świetnie sprawdzi się wykorzystanie wiszącej szafki do blatu White Design w połączeniu z umywalka stawiana na blat VIGOUR derby . Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskamy wielofunkcyjny mebel. Dzięki blatowi uzyskamy dodatkowa przestrzeń na nasze akcesoria łazienkowe, które powinny komponować się z całością tak jak zaproponowane przez nas akcesoria VIGOUR white: estetyczny stojący dozownik mydła czy półka szklana.

Dobrym rozwiązaniem jest prysznic typu walk-in bez brodzika. To coraz popularniejsze rozwiązanie, świetnie sprawdzi się w wąskiej łazience, w której można zagospodarować na niego jedna z bocznych ścian.

 

sposób na wąską łazienkę

 

Warto postawić na ściany, najlepiej wyłożone jasnymi płytkami, które dodatkowo spotęgują efekt optycznego powiększenia. Dodatkowego charakteru nadadzą jej czarne akcesoria i elementy wykończenia, a w całość świetnie wkomponuje się tapeta w żywych kolorach. My zaproponowaliśmy Wam zieleń i wzór związany z naturą, który uzupełniliśmy żywą zielenią.

 

Projekt: KWKONCEPT

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.