Nobili UP

Stojąca bateria bidetowa Up Velvet Black

Bidet coraz częściej gości w nowoczesnych łazienkach - stanowi subtelne uzupełnienie ceramiki sanitarnej i gwarantuje wyższy komfort korzystania z toalety na co dzień. Aby jednak właściwie spełniał swoje zadanie, musi być wyposażony w odpowiednią armaturę. Tę rolę z pewnością spełni stojąca bateria bidetowa Up. Model w kolorze Velvet Black doda otoczeniu oryginalnego charakteru i perfekcyjnie uzupełni nowoczesne przestrzenie pełne odważnych barw. Produkt ma wysokość 133 mm oraz wylewkę o rozmiarze 120 mm. Wyposażony jest w pojedynczy uchwyt z dwustopniową regulacją przepływu wody, co pozwala na oszczędzanie wody. W tym celu w baterii bidetowej zastosowano także perlator, który napowietrza wodę, a przez to użytkownik ma wrażenie, że leci jej więcej. Produkt ma także ochronę przed osadzaniem się kamienia oraz automatyczny korek.

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria bidetowa Talis E
Stojąca bateria bidetowa Talis E
BATERIE BIDETOWE
Hansgrohe
Stojąca bateria bidetowa Novus Loop
Stojąca bateria bidetowa Novus Loop
BATERIE BIDETOWE
Hansgrohe
Stojąca bateria bidetowa Edge
Stojąca bateria bidetowa Edge
BATERIE BIDETOWE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.