Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard MELANGE
MELBNSC

Ścienna bateria natryskowa Melange

Zażywanie komfortowych kąpieli umożliwiają innowacyjne urządzenia, do których zalicza się ścienną baterię natryskową MELANGE - nie może zabraknąć jej w Twojej łazience. Element pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną, ponieważ posiada połyskującą powierzchnię nadającą otoczeniu nietuzinkowy wygląd. Utrzymany jest w metalicznym kolorze, więc stworzy spójną całość w połączeniu z profilami, klamkami lub zamkami posiadającymi taką samą barwę. Model posiada metalowy uchwyt, więc przez długi czas zachowa nieskazitelny wygląd. Funkcja ograniczenia temperatury wody zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa podczas korzystania z produktu. Wersję można łatwo skompletować z większością standardowych instalacji, gdyż rozstaw pomiędzy śrubami montażowymi wynosi 15 cm. Innowacyjny element zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria natryskowa Loft Gold
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria natryskowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria natryskowa Acquaviva
Ścienna bateria natryskowa Acquaviva
BATERIE NATRYSKOWE
Nobili

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.