Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Hansgrohe TALIS E
TALEBNSC

Ścienna bateria natryskowa Talis E

Wybór armatury łazienkowej ma ogromne znaczenie nie tylko w kontekście aranżacyjnym, ale również pod względem codziennego komfortu użytkowego. Aby satysfakcjonowały Cię obie strony Twojej łazienki, postaw na baterię od sprawdzonego producenta Hansgrohe - bateria natryskowa z kolekcji Talis E to kwintesencja elegancji, dzięki której stworzysz maksymalnie funkcjonalną i piękną strefę prysznicową. Produkt wyposażony jest w mieszacz ceramiczny, zawór zwrotny i tłumik szumów. Zachwyci Cię także swoim minimalistycznym wyglądem - gładka powierzchnia w połączeniu z uniwersalną barwą chromu i prostą formą armatury tworzy kompozycję idealnie nadającą się do nowoczesnych wnętrz stawiających na prostotę wystroju otoczenia. Produkt dostępny jest także w innych wersjach kolorystycznych - brąz szczotkowany, czarny, czarny matowy, biały matowy i polerowany złoty.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria natryskowa Loft Gold
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria natryskowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria natryskowa Acquaviva
Ścienna bateria natryskowa Acquaviva
BATERIE NATRYSKOWE
Nobili

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.