Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Hansgrohe TALIS S NEW
TALSNBNSC

Ścienna bateria natryskowa Talis S New

Bateria prysznicowa Talis S New to nowoczesny w formie i w pełni funkcjonalny element, który wykorzystasz w kabinie prysznicowej. Prezentowany model montuje się na ścianie natynkowo, a dzięki standardowemu rozstawowi 150 mm nie będzie to kłopotliwe. Produkt posiada zawór zwrotny, który zabezpiecza przed cofaniem się zużytej wody. Możliwość precyzyjnego ustawienia temperatury wody oraz siły strumienia daje wygodny i prosty w obsłudze, drobny uchwyt - dzięki niemu jednym ruchem dłoni dostosujesz parametry wody do swoich potrzeb. Pełna wyrazistych zaokrągleń forma łagodzi minimalistyczną stylistykę armatury, która sprawdzi się w nowocześnie urządzonej łazience. Chromowane wykończenie produktu nawiązuje natomiast do innych metalicznych elementów zastosowanych we wnętrzu, składając się na harmonijną aranżację.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria natryskowa Loft Gold
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria natryskowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria natryskowa Acquaviva
Ścienna bateria natryskowa Acquaviva
BATERIE NATRYSKOWE
Nobili

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.