Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

VIGOUR DERBY
DERBANSC

Ścienna bateria natryskowa VIGOUR derby

Funkcjonalna strefa prysznicowa to taka, która zapewnia komfort podczas kąpieli, jak również idealnie nawiązuje do pozostałej aranżacji łazienki. W nowoczesnej łazience warto postawić na baterię prysznicową VIGOUR derby. Szeroki na 200 mm produkt perfekcyjnie uzupełni każdą kabinę prysznicową, niezależnie od jej wielkości. Kolor chromu będzie też pięknie korespondować z profilami kabiny prysznicowej w tej samej barwie - całość zyska dzięki temu na spójności. Bateria jest przeznaczona do montażu na ścianie. Możesz uzupełnić ją o zestaw praktycznych półek, na której z powodzeniem zmieścisz wszystkie potrzebne podczas kąpieli kosmetyki. Pragniesz, aby cała aranżacja łazienkowa harmonijnie się komponowała? Możesz wyposażyć ją od A do Z w produkty z kolekcji DERBY - znajdziesz je tylko salonie Elements!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria natryskowa Loft Gold
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria natryskowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria natryskowa Acquaviva
Ścienna bateria natryskowa Acquaviva
BATERIE NATRYSKOWE
Nobili

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.