Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Nobili LIVE
LIVBTNSCV

Ścienna termostatyczna bateria natryskowa Live Velvet Black

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że nie mogłeś swobodnie zażyć kąpieli, bo ustawienie odpowiedniej temperatury wody było niemal niemożliwe? W takim razie koniecznie zaopatrz się w ścienną baterię natryskową - dzięki obecności termostatu zadbasz o perfekcyjną, nie za ciepłą i nie za zimną wodę pod prysznicem. Co więcej, produkt ma również zabezpieczenie ustawione na 38 stopni Celsjusza, dzięki któremu unikniesz przypadkowego poparzenia. Szerokość armatury to 267 mm - ma ona pojedynczy uchwyt, za pomocą którego bardzo łatwo ją obsłużysz. Dwustopniowa regulacja przepływu wody pomaga natomiast w codziennym zmniejszeniu zużycia wody w gospodarstwie domowym. Bateria natryskowa ma nietypową, czarną barwę w odcieniu Velvet Black, która pomoże Ci w uzyskaniu nowoczesnego wystroju łazienki - jeśli jednak zaplanowałeś inną aranżację, skorzystaj z pozostałych wariantów kolorystycznych tego modelu.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.