Nobili LIVE

Ścienna termostatyczna bateria natryskowa Live Velvet Black

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że nie mogłeś swobodnie zażyć kąpieli, bo ustawienie odpowiedniej temperatury wody było niemal niemożliwe? W takim razie koniecznie zaopatrz się w ścienną baterię natryskową - dzięki obecności termostatu zadbasz o perfekcyjną, nie za ciepłą i nie za zimną wodę pod prysznicem. Co więcej, produkt ma również zabezpieczenie ustawione na 38 stopni Celsjusza, dzięki któremu unikniesz przypadkowego poparzenia. Szerokość armatury to 267 mm - ma ona pojedynczy uchwyt, za pomocą którego bardzo łatwo ją obsłużysz. Dwustopniowa regulacja przepływu wody pomaga natomiast w codziennym zmniejszeniu zużycia wody w gospodarstwie domowym. Bateria natryskowa ma nietypową, czarną barwę w odcieniu Velvet Black, która pomoże Ci w uzyskaniu nowoczesnego wystroju łazienki - jeśli jednak zaplanowałeś inną aranżację, skorzystaj z pozostałych wariantów kolorystycznych tego modelu.

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.