Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Nobili UP
UPBU25STKK

Stojąca bateria umywalkowa Up

Chcesz wykończyć swoją łazienkę w tradycyjny, klasyczny sposób? Dobrym wyborem będzie więc wybranie armatury w uniwersalnym, metalicznym odcieniu, jak stojąca bateria umywalkowa Up. Barwa chrom z powodzeniem skomponuje się z profilami kabiny prysznicowej i uzupełni połyskującą powierzchnię dodatków, np. wieszaków czy uchwytów na kubki i mydelniczkę. Co więcej, produkt cechuje się także doskonałymi właściwościami użytkowymi. Zadowoli w szczególności osoby, którym zależy na oszczędnym korzystaniu z wody - ze względu na środowisko lub domowy budżet. Ekonomiczne działanie baterii opiera się na obecności perlatora oraz dwustopniowej regulacji przepływu wody. Produkt ma również ochronę przed osadzaniem się kamienia, więc nie musisz się martwić, że szybko utraci swoją sprawność. Sprawdź naszą ofertę i zobacz tę baterię także w innych odcieniach do wyboru!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa Atrio
Stojąca bateria umywalkowa Atrio
BATERIE UMYWALKOWE
Grohe
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
BATERIE UMYWALKOWE
Duravit
Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria umywalkowa Pretto podtynkowa
Bateria umywalkowa Pretto podtynkowa
BATERIE UMYWALKOWE
Laveo

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.