Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Nikles CARBON
CARBBUST

Stojąca bateria umywalkowa Carbon

Czarne dodatki w wyposażeniu wnętrz nieodzownie kojarzą się z elegancją i dobrym stylem. Dzięki elementom z kolekcji Nikles atrakcyjną aranżację stworzysz także w łazience swojego domu. Prezentowana bateria to jednak nie tylko estetyczna dekoracja, ale także w pełni funkcjonalne akcesorium, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania umywalki. Komfort jej użytkowania z pewnością zwiększy aksamitna powierzchnia wykonana z włókna węglowego. Jest ona niezwykle przyjemna w dotyku, a dodatkowo cechuje się pięknym wyglądem, który utrzymuje się przez długi czas - materiał ten bowiem charakteryzuje się wysokim stopniem wytrzymałości, a zanieczyszczenia nie przylegają do niego. Montując w swojej łazience baterię umywalkową z serii Nikles, zapewnisz sobie komfort, wygodę i doskonałe wrażenia wizualne. Przekonaj się sam, komponując ten produkt z pozostałymi elementami kolekcji!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria umywalkowa Loft Gold
Bateria umywalkowa Loft Gold
BATERIE UMYWALKOWE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Stojąca bateria umywalkowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria umywalkowa Acquaviva
Podtynkowa bateria umywalkowa Acquaviva
BATERIE UMYWALKOWE
Nobili

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.