Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Grohe EUROSTYLE
ESTYLNBUST

Stojąca bateria umywalkowa Eurostyle New S

Modnie urządzona łazienka to miejsce, w którym możesz cieszyć się komfortową pielęgnacją ciała w niebanalnym otoczeniu - aby stworzyć stylową przestrzeń do zabiegów higienicznych warto posłużyć się umywalkową baterią Eurostyle New S. Model utrzymany w białym kolorze będzie doskonale prezentował się w połączeniu z ciemnymi akcesoriami, tworząc modny kontrast. Delikatnie zaokrąglony kształt baterii sprawia, że prezentuje się ona subtelnie, wprowadzając klimat sprzyjający relaksowi. Osoby ceniące sobie oszczędność zapewne zadowoli napowietrzający wodę perlator. Wylewka nachylona pod kątem 14° zapewni Ci spory zasięg strumienia, co ułatwi codzienne czynności higieniczne. Funkcjonalności produktowi dodaje zestaw odpływowy z pociąganym drążkiem. Model przeznaczony do jednootworowego montażu można dopasować do wielu standardowych umywalek stosowanych w modnych łazienkach.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa Atrio
Stojąca bateria umywalkowa Atrio
BATERIE UMYWALKOWE
Grohe
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
BATERIE UMYWALKOWE
Duravit
Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria umywalkowa Polla stojąca wysoka
Stojąca bateria umywalkowa Polla
BATERIE UMYWALKOWE
Laveo

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.