Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard MELANGE
MELBUST

Stojąca bateria umywalkowa Melange

Stojąca bateria umywalkowa MELANGE jest armaturą przeznaczoną do nowoczesnych łazienek, w których liczy się funkcjonalność połączona z unikalnym wyglądem. Wysmukły kształt wylewki nadaje nablatowej umywalce oryginalny charakter, a jednocześnie przyczynia się do wygody w czasie używania - pod taką baterią swobodnie umyjesz nie tylko dłonie, ale i włosy. Dzięki specjalnej funkcji ograniczenia temperatury umieszczonej w głowicy masz pewność, że nie popłynie zbyt gorąca woda, a jej strumień, napowietrzony za pomocą aeratora typu Cascade, będzie obfity przy mniejszym zużyciu wody. Wygodny w stosowaniu metalowy uchwyt obsługiwany jest jedną dłonią, a automatyczny korek zatrzyma w umywalce tyle wody, ile będzie Ci potrzebne. Bateria jest łatwa do zamontowania, ponieważ wyposażona jest w system Easy Fix i standardowej średnicy wężyki przyłączeniowe G3/8".

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria umywalkowa Loft Gold
Bateria umywalkowa Loft Gold
BATERIE UMYWALKOWE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Stojąca bateria umywalkowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria umywalkowa Acquaviva
Podtynkowa bateria umywalkowa Acquaviva
BATERIE UMYWALKOWE
Nobili

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.