Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Hansgrohe TALIS S NEW
TALSNBUST10

Stojąca bateria umywalkowa Talis S New 100

Stojąca bateria umywalkowa z serii Talis S New 100 to nowatorskie rozwiązanie do łazienki, w której liczy się estetyka i ergonomia. Produkt o wysokości 221 mm i wyjątkowej linii łączy w sobie maksymalną funkcjonalność z nowoczesnym projektem. Został oznaczony etykietą ComfortZone, co oznacza, że zapewnia wygodną przestrzeń pozwalającą na komfortowe korzystanie z umywalki. Funkcjonalny uchwyt ułatwia ustawienie pożądanej temperatury i strumienia wody, a dzięki technologii CoolStart woda podgrzewana jest wyłącznie wtedy, gdy rzeczywiście tego potrzebujesz. Produkt posiada także funkcję EcoSmart, która pozytywnie wpływa na zużycie wody, znacznie je ograniczając. Chromowana powierzchnia stojącej baterii Talis S New dodaje jej nowoczesnego charakteru, podkreślając wyrafinowany, smukły kształt. Produkt wyposażony jest w komplet odpływowy G 1 ? z cięgłem.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria umywalkowa Loft Gold
Bateria umywalkowa Loft Gold
BATERIE UMYWALKOWE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Stojąca bateria umywalkowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria umywalkowa Acquaviva
Podtynkowa bateria umywalkowa Acquaviva
BATERIE UMYWALKOWE
Nobili

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.