Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Hansgrohe TALIS SELECT
TALSEBUST11

Stojąca bateria umywalkowa Talis Select E 110

Bateria umywalkowa z serii Talis Select E 110 to produkt, który sprosta nawet wygórowanym oczekiwaniom. Na uwagę zasługuje brak typowego uchwytu - dzięki przyciskowi Select sterowanie baterią i strumieniem wody jest proste, jak nigdy dotąd. Pozbawiona uchwytu forma wyróżnia się też minimalistycznym wzornictwem, które wraz z dopasowaną umywalką pozwolą zaaranżować w pełni komfortową strefę łazienkową. Produkt o długości 112 mm jest modelem stojącym wyposażonym w komplet odpływowy G 1 ? z cięgłem. Zapewnia maksymalny komfort korzystania z bieżącej wody na co dzień, pozwalając na ograniczenie jej zużycia, a także na łatwe usuwanie gromadzących się zanieczyszczeń. Lśniące wykończenie w kolorze chromu idealnie podkreśla nowoczesny wystrój, nawiązując do koloru uchwytów meblowych, profili prysznicowych czy dodatków.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria umywalkowa Loft Gold
Bateria umywalkowa Loft Gold
BATERIE UMYWALKOWE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Stojąca bateria umywalkowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria umywalkowa Acquaviva
Podtynkowa bateria umywalkowa Acquaviva
BATERIE UMYWALKOWE
Nobili

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.