Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Nikles CARBON
CARBBUSTW

Stojąca wysoka bateria umywalkowa Carbon

To, co funkcjonalne i praktyczne, może również prezentować się wysoce atrakcyjnie. Dokładnie takie są elementy z kolekcji Nikles. Wykonane z włókna węglowego o strukturze plastra miodu posiadają najbardziej pożądane przez konsumentów cechy - są wytrzymałe, trwałe, lekkie i piękne. Wybierając je do swojej łazienki, zapewnisz sobie maksymalny komfort, wygodę i estetyczne wrażenia wizualne. Wysoką baterię o wymiarach 28 cm x 16,5 cm wykorzystasz w strefie umywalkowej, w której oprócz doskonałego wzornictwa chcesz zyskać także dodatkową przestrzeń. Dzięki niej z łatwością umyjesz dłonie czy napełnisz wodą kubek bez względu na szerokość i głębokość zainstalowanej poniżej umywalki. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły w budowie elementu sprawi, że każda wizyta w łazience będzie przyjemnym doświadczeniem. Przekonaj się o tym, wybierając dla siebie model dostępny w asortymencie sklepu Elements.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa Atrio
Stojąca bateria umywalkowa Atrio
BATERIE UMYWALKOWE
Grohe
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
BATERIE UMYWALKOWE
Duravit
Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria umywalkowa Polla stojąca wysoka

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.