Nikles CARBON

Stojąca wysoka bateria umywalkowa Carbon

To, co funkcjonalne i praktyczne, może również prezentować się wysoce atrakcyjnie. Dokładnie takie są elementy z kolekcji Nikles. Wykonane z włókna węglowego o strukturze plastra miodu posiadają najbardziej pożądane przez konsumentów cechy - są wytrzymałe, trwałe, lekkie i piękne. Wybierając je do swojej łazienki, zapewnisz sobie maksymalny komfort, wygodę i estetyczne wrażenia wizualne. Wysoką baterię o wymiarach 28 cm x 16,5 cm wykorzystasz w strefie umywalkowej, w której oprócz doskonałego wzornictwa chcesz zyskać także dodatkową przestrzeń. Dzięki niej z łatwością umyjesz dłonie czy napełnisz wodą kubek bez względu na szerokość i głębokość zainstalowanej poniżej umywalki. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły w budowie elementu sprawi, że każda wizyta w łazience będzie przyjemnym doświadczeniem. Przekonaj się o tym, wybierając dla siebie model dostępny w asortymencie sklepu Elements.

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa C.1
Stojąca bateria umywalkowa C.1
BATERIE UMYWALKOWE
Duravit
Zawór elektroniczny Binoptic
Zawór elektroniczny Binoptic
BATERIE UMYWALKOWE
Delabie
Podtynkowa bateria umywalkowa Talis E
Podtynkowa bateria umywalkowa Talis E
BATERIE UMYWALKOWE
Hansgrohe

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.