Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Hansgrohe TALIS E
TALEBWST4O

Bateria wannowa Talis E

W nowoczesnej łazience ogromną rolę odgrywa strefa kąpielowa - ma ona nie tylko zapewniać możliwość wygodnego umycia się, ale również pozwolić się efektywnie zrelaksować. Dlatego też warto wybrać do niej dużą wannę i doposażyć ją w baterię przeznaczoną do montażu na jej brzegu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz dobry dostęp do uchwytów sterujących i rączki prysznicowej, a więc zadbasz o swój komfort. Produkt zachwyci także swoim wyglądem - z pozoru wszystkie elementy są osobne, jednak łączą się pod obudową wanny. Daje to wyjątkowo ciekawy efekt i pozwala zaaranżować łazienkę w innowacyjny sposób. Warto również wspomnieć o funkcji napowietrzającej strumień wody - PowerAir - oraz o możliwości łatwego i szybkiego usuwania z armatury osadów i zabrudzeń - QuickClean. Sprawdź dostępne warianty kolorystyczne: brąz szczotkowany, czarny, czarny matowy, biały matowy i polerowany złoty.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria wannowa C.1
Podtynkowa bateria wannowa C.1
BATERIE WANNOWE
Duravit
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria wannowa C.1
Podtynkowa bateria wannowa C.1
BATERIE WANNOWE
Duravit
Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria wannowa Insignia stojąca

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.