Nikles CARBON

Ścienna bateria wannowa Carbon

Czym charakteryzuje się łazienka na miarę XXI wieku? To przede wszystkim pomieszczenie w pełni funkcjonalne, ale także takie, które swoim wystrojem zachęca do tego, by spędzać w nim czas. Taką aranżację - łączącą w sobie elegancję i doskonałą praktyczność - stworzysz za pomocą prezentowanej baterii - jednego z elementów kolekcji Nikles. Wykonane z włókna węglowego cechują się pięknym, wysoce estetycznym wzornictwem, a ponadto są wytrzymałe i lekkie. Ich gładką powierzchnię z łatwością utrzymasz w czystości, co dodatkowo zwiększy Twój komfort podczas każdej wizyty w pomieszczeniu kąpielowym. Prezentowaną baterię zamontujesz przy wannie. Jej opływowe kształty zachwycą zarówno Twoich domowników, jak i odwiedzających Cię gości. Łazienka wyposażona w ten element będzie kojarzyć się nie tylko z praktycznością, ale także perfekcyjnym stylem. Przekonaj się, wybierając ten model dla siebie!

Możesz być także zainteresowany:

Bateria wannowa Talis E
Bateria wannowa Talis E
BATERIE WANNOWE
Hansgrohe
Podtynkowa bateria wannowa Novus Loop
Podtynkowa bateria wannowa Novus Loop
BATERIE WANNOWE
Hansgrohe

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.