Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Nikles CARBON
CARBBWS

Ścienna bateria wannowa Carbon

Czym charakteryzuje się łazienka na miarę XXI wieku? To przede wszystkim pomieszczenie w pełni funkcjonalne, ale także takie, które swoim wystrojem zachęca do tego, by spędzać w nim czas. Taką aranżację - łączącą w sobie elegancję i doskonałą praktyczność - stworzysz za pomocą prezentowanej baterii - jednego z elementów kolekcji Nikles. Wykonane z włókna węglowego cechują się pięknym, wysoce estetycznym wzornictwem, a ponadto są wytrzymałe i lekkie. Ich gładką powierzchnię z łatwością utrzymasz w czystości, co dodatkowo zwiększy Twój komfort podczas każdej wizyty w pomieszczeniu kąpielowym. Prezentowaną baterię zamontujesz przy wannie. Jej opływowe kształty zachwycą zarówno Twoich domowników, jak i odwiedzających Cię gości. Łazienka wyposażona w ten element będzie kojarzyć się nie tylko z praktycznością, ale także perfekcyjnym stylem. Przekonaj się, wybierając ten model dla siebie!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria wannowa C.1
Podtynkowa bateria wannowa C.1
BATERIE WANNOWE
Duravit
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria wannowa C.1
Podtynkowa bateria wannowa C.1
BATERIE WANNOWE
Duravit
Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria wannowa Insignia stojąca

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.