Grohe EUROCUBE

Ścienna bateria wannowa Eurocube

Codzienna pielęgnacja ciała to nie tylko czynności higieniczne, ale też czas relaksu po ciężkim dniu - warto więc zadbać o komfortową przestrzeń kąpielową, której stworzenie ułatwi bateria wannowa Eurocube. Element o wyraźnie zarysowanych krawędziach skompletujesz z profilami utrzymanymi w minimalistycznym stylu, uzyskując spójną aranżację otoczenia. Chromowana powierzchnia posiada szykowny połysk, więc korzystając z łazienki, poczujesz się niczym w ekskluzywnym hotelu. Wylewka wyposażona została w perlator napowietrzający wodę - pozwala to na zmniejszenie jej zużycia i sporą oszczędność. Element zamocowany na ścianie podkreśli wygląd elegancko wykończonej wanny . Gładka powierzchnia będzie lśniła czystością, gdyż w prosty sposób usuniesz z niej rozmaite zabrudzenia - będziesz mógł cieszyć się poczuciem estetyki w czasie czynności higienicznych.

Możesz być także zainteresowany:

Podtynkowa bateria wannowa Carbon
Podtynkowa bateria wannowa Carbon
BATERIE WANNOWE
Nikles
Ścienna bateria wannowa Carbon
Ścienna bateria wannowa Carbon
BATERIE WANNOWE
Nikles

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.