Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard MELANGE
MELBWSC

Ścienna bateria wannowa Melange

Ścienna bateria wannowa MELANGE to elegancka armatura, pasująca szczególnie do łazienek zaaranżowanych ze smakiem i wyraźnie zaakcentowanym stylem nowoczesnym. Zwraca uwagę nie tylko swoim kształtem i metalicznym wybarwieniem, jaki nadaje kolor chrom, ale również wygodą użycia, którą odczuwać będziesz każdego dnia. Automatyczny przełącznik obsługiwany jedną ręką pozwoli swobodnie kierować strumień wody do natrysku i baterii. Masz pewność, że nie popłynie zbyt gorąca woda, ponieważ specjalna głowica multiport 40 mm posiada funkcję ograniczenia jej temperatury. Dzięki zamocowaniu aeratora typu Cascade strumień z baterii będzie zawsze silny, ponieważ jest w znacznym stopniu napowietrzany, co zmniejsza zużycie wody. W przyłączu węża natryskowego znajduje się zintegrowany zawór zwrotny - wraz z ukrytymi przyłączami mimośrodowymi ułatwia to montaż i ukrywa elementy instalacji wodnej.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria wannowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria wannowa Loft Gold

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.