Nikles INFINITY

Głowica natrysku Infinity 300 mm

Synonim komfortu w czasie kąpieli? Deszczownica dopasowana do Twoich preferencji! Poznaj głowicę natrysku Infinity i przekonaj się, jak niezwykłym przeżyciem może być zwykły prysznic! Element jest dość duży - jego średnica wynosi 300 mm. Ułatwi Ci to chociażby dokładne spłukanie piany z włosów, nie wspominając już o efekcie relaksu i odprężenia, jaki odczujesz. To jednak nie wszystko - stosując produkt, możesz również cieszyć się niebanalną estetyką, która uprzyjemni czas spędzany w łazience. Wszystko za sprawą niecodziennego mariażu chromu i włókna węglowego. Chłodny metaliczny odcień perfekcyjnie harmonizuje z głęboką czernią. Efekt tego połączenia jest nad wyraz elegancki, a przy tym nowoczesny - szczególnie wtedy, gdy uzupełnisz aranżację detalami w pasujących odcieniach. Poznaj inne produkty z kolekcji Infinity - odwiedź najbliższy salon Elements!

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.