Nikles INFINITY

Głowica natrysku Infinity 300 mm

Synonim komfortu w czasie kąpieli? Deszczownica dopasowana do Twoich preferencji! Poznaj głowicę natrysku Infinity i przekonaj się, jak niezwykłym przeżyciem może być zwykły prysznic! Element jest dość duży - jego średnica wynosi 300 mm. Ułatwi Ci to chociażby dokładne spłukanie piany z włosów, nie wspominając już o efekcie relaksu i odprężenia, jaki odczujesz. To jednak nie wszystko - stosując produkt, możesz również cieszyć się niebanalną estetyką, która uprzyjemni czas spędzany w łazience. Wszystko za sprawą niecodziennego mariażu chromu i włókna węglowego. Chłodny metaliczny odcień perfekcyjnie harmonizuje z głęboką czernią. Efekt tego połączenia jest nad wyraz elegancki, a przy tym nowoczesny - szczególnie wtedy, gdy uzupełnisz aranżację detalami w pasujących odcieniach. Poznaj inne produkty z kolekcji Infinity - odwiedź najbliższy salon Elements!

Możesz być także zainteresowany:

Głowica natrysku Piano Quadro
Głowica natrysku Piano Quadro
GŁOWICE NATRYSKU
Nikles
Głowica natrysku Piano Round
Głowica natrysku Piano Round
GŁOWICE NATRYSKU
Nikles
Głowica natrysku Pearl Circla 250 mm
Głowica natrysku Pearl Circla 250 mm
GŁOWICE NATRYSKU
Nikles

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.