Nikles CARBON

Rączka natryskowa Stilo Duo Carbon

W nowoczesnej łazience ważne są nawet detale, które pozornie wydają się być nieistotne - wszystko powinno ze sobą współgrać i tworzyć harmonijną całość. Poznaj rączkę natryskową z serii Stilo Duo Carbon, która perfekcyjnie dopełni taką przestrzeń. Wykonana z chromu będzie doskonale korelować z tradycyjną armaturą łazienkową. Dzięki czarnej wstawce akcesorium zyskuje jednak bardziej wyrazisty wygląd - możesz zastosować we wnętrzu więcej dodatków w tej barwie, by nadać aranżacji spójność. Rączka jest dwufunkcyjna. Pozwoli Ci to na dopasowanie strumienia wody do swoich preferencji - dzięki temu zrelaksowanie się w czasie kąpieli będzie jeszcze prostsze. W kolekcji Stilo Duo Carbon znajdziesz też inne akcesoria, które odnajdą się w nowoczesnej łazience. Zobacz je w salonie Elements i sprawdź, jak wpasować je w aranżację!

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.