Nikles CARBON

Rączka natryskowa Stilo Duo Carbon

W nowoczesnej łazience ważne są nawet detale, które pozornie wydają się być nieistotne - wszystko powinno ze sobą współgrać i tworzyć harmonijną całość. Poznaj rączkę natryskową z serii Stilo Duo Carbon, która perfekcyjnie dopełni taką przestrzeń. Wykonana z chromu będzie doskonale korelować z tradycyjną armaturą łazienkową. Dzięki czarnej wstawce akcesorium zyskuje jednak bardziej wyrazisty wygląd - możesz zastosować we wnętrzu więcej dodatków w tej barwie, by nadać aranżacji spójność. Rączka jest dwufunkcyjna. Pozwoli Ci to na dopasowanie strumienia wody do swoich preferencji - dzięki temu zrelaksowanie się w czasie kąpieli będzie jeszcze prostsze. W kolekcji Stilo Duo Carbon znajdziesz też inne akcesoria, które odnajdą się w nowoczesnej łazience. Zobacz je w salonie Elements i sprawdź, jak wpasować je w aranżację!

Możesz być także zainteresowany:

Nikles rączka natryskowa Infinity carbon
Rączka natryskowa Infinity 120 2S
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles
Rączka natryskowa Stick Carbon
Rączka natryskowa Stick Carbon
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles
Rączka natryskowa Infinity 120 1S
Rączka natryskowa Infinity 120 1S
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.