Nikles STYLE

Ramię natrysku Style 450 mm

Chcesz skompletować funkcjonalny zestaw natryskowy, który będzie pasował stylistycznie do wystroju Twojej łazienki? Zacznij od ramienia natrysku o odpowiedniej długości - prezentowany model posiada 450 mm. Możesz do niego dopasować dowolną głowicę marki Nikles (oprócz modelu Quadro XL), więc z powodzeniem stworzysz prysznic z deszczownicą lub wielofunkcyjną rączką z funkcją masażu. Okrągły przekrój o średnicy 18 mm oraz chromowe wykończenie sprawiają, że ramię natrysku pięknie zaprezentuje się w każdym wnętrzu - zarówno minimalistycznej łazience nastawionej na nowoczesne trendy, jak i tej klasycznej. Już teraz sprawdź pozostałe elementy armatury Nikles i skompletuj funkcjonalny zestaw natryskowy, który najlepiej uzupełni strefę kąpielową w Twoim domu.

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.