Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard CONNECT AIR
CONNECTA801B2

Szafka podumywalkowa Connect Air 80 cm z szufladą i półką

Strefa umywalkowa w nowoczesnej łazience powinna być urządzona w sposób przemyślany zarówno pod kątem wystroju wnętrza, jak i jego komfortu użytkowego. Aby zaspokoić obie potrzeby domowników, wybierz szafkę podumywalkową Connect Air. Dzięki swoim sporym wymiarom - ma 80 cm szerokości - pozwala na wstawienie do łazienki dużej, wygodnej umywalki. Dodatkowo wyposażona jest w szufladę na kosmetyki i akcesoria, pod którą znajduje się obszerna półka. Tę ostatnią z powodzeniem możesz wykorzystać do przechowywania ręczników do rąk - zawsze będą łatwo dostępne i na widoku. Szafka Connect Air daje też ogromne możliwości aranżacyjne, ponieważ możesz ją wybrać w aż sześciu różnych kolorach i idealnie dopasować do planowanego wystroju otoczenia. Docenisz również fakt, że pasują do niej umywalki nablatowe i meblowe.

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Wiele kolorów Wiele kolorów
Uchwyt do szafki VIGOUR derby
SZAFKI PODUMYWALKOWE
VIGOUR

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.