KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Duravit L-CUBE
LCUBE624085

Wisząca szafka podumywalkowa L-Cube

Uczyń swoją łazienkę w pełni funkcjonalną poprzez wybranie odpowiednich mebli, które zapewnią przestrzeń do przechowywania niezbędnych przedmiotów i kosmetyków oraz ułatwią utrzymanie porządku w pomieszczeniu. Prezentowany model szafki pod umywalkę z serii L-Cube nie tylko będzie spełniał funkcję użytkową, ale także nada Twojej łazience końcowy szlif, dzięki któremu stworzysz w niej elegancki i stylowy klimat. Wyposażona w aż dwie pojemne szuflady zapewnia sporą ilość miejsca, w którym możesz schować wszystko, co nie wymaga ciągłego trzymania w zasięgu ręki. Jednocześnie dzięki łatwemu wysuwowi, bez wysiłku wydobędziesz z niej to, co akurat będzie najpotrzebniejsze. Biały kolor daje wiele możliwości aranżacji i pasuje do większości dostępnych mebli łazienkowych. Klasyczny kształt idealnie wkomponuje się w elegancki styl.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Szafka pod umywalkę z jedną szufladą i wbudowanym organizerem w górnej szufladzie
Wiele kolorów Wiele kolorów
Szafka pod umywalkę z jedną szufladą
Wisząca szafka podumywalkowa Mood
SZAFKI PODUMYWALKOWE
Devo
Wiele kolorów Wiele kolorów
Wisząca szafka podumywalkowa Happy D.2 Plus

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.