Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Novellini ROSE ROSSE
ROSD2P114D1B

Drzwi do wnęki Rose Rosse 114-120 cm

Jeśli posiadasz w swojej łazience wnękę, z powodzeniem możesz wykorzystać ją do stworzenia niebanalnej strefy prysznicowej. Wystarczy, że zamkniesz ją za pomocą specjalnych drzwi Rose Rosse, a całość zyska nie tylko na funkcjonalności, ale i estetyce. Rozsuwane drzwi zostały wykonane z hartowanego szkła - nie zaszkodzą im zatem ani przypadkowe uderzenia, ani też wysoka temperatura i częsty kontakt z wilgocią. Co więcej, materiał ten wyróżnia wysoka elegancja, którą łatwo wyeksponujesz dzięki powłoce pflege plus ułatwiającej zachowanie produktu w perfekcyjnej czystości. Warto zwrócić także uwagę na srebrne profile wykańczające skrzydło, które będą korelowały z metalicznymi dodatkami łazienki, a także wzmogą nowoczesny sznyt otoczenia. Sprawdź resztę naszej oferty i dobierz najlepszy zestaw natryskowy do swojej strefy kąpielowej.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Drzwi przesuwne do wnęki Kali
Drzwi przesuwne do wnęki Kali
DRZWI DO WNĘKI
Novellini

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.