Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Novellini YOUNG 2.0
YOUDGFL1371K

Drzwi otwierane Young 2.0 do wnęki lub ścianki 87-200 cm

Drzwi otwierane zapewnią Ci wygodę codziennego korzystania z kabiny prysznicowej. Jednocześnie będą eleganckim elementem wyposażenia łazienki, w której nowoczesne materiały i szykowny charakter wyposażenia są równie ważne, co jego funkcjonalność. Drzwi powstały z transparentnego szkła - prezentują się więc lekko i nie przytłaczają wnętrza. Dzięki zastosowaniu chromowanych profili z łatwością skomponujesz je z pozostałymi częściami wystroju - baterią umywalkową, panelem prysznicowym, uchwytami meblowymi czy detalami w postaci wieszaków na ręczniki. Drzwi w rozmiarze 137, 114 i 87 cm pozwolą Ci w praktyczny sposób wykorzystać przestrzeń wnęki, która doskonale nadaje się na natrysk. Możesz jednak połączyć je także z odpowiednią ścianką boczną. Tak zaprojektowana kabina prysznicowa zapewni Ci codzienną dawkę relaksu w estetycznym i eleganckim wnętrzu.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Drzwi przesuwne do wnęki Kali
Drzwi przesuwne do wnęki Kali
DRZWI DO WNĘKI
Novellini

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.