Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Novellini ROSE ROSSE
ROSDS961K

Drzwi składane Rose Rosse 96-102 cm

W Twojej łazience znajduje się wnęka i zastanawiasz się, jak najlepiej ją wykorzystać? Stwórz w niej funkcjonalną kabinę prysznicową, korzystając z prezentowanych drzwi składanych Rose Rosse. Dzięki nim możesz stworzyć strefę kąpielową typu walk-in, tak udanie wpisującą się w konwencję nowoczesnych łazienek o doskonałych właściwościach użytkowych. Co więcej, skrzydło wykonane z hartowanego szkła zachwyci Cię swoją perfekcyjnie przezroczystą taflą i doda wrażenia przestrzenności, co będzie szczególnie cenne w małym wnętrzu. Drzwi łatwo utrzymasz w czystości, ponieważ zostały pokryte ochronną powłoką pflege plus. Stylowe profile w odcieniu srebra podkreślą minimalistyczny, ale bez wątpienia efektowny design produktu, dzięki czemu łatwo dopasujesz go do metalowych dodatków, typowych dla wnętrz przeznaczonych do higieny ciała.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Drzwi przesuwne do wnęki Kali
Drzwi przesuwne do wnęki Kali
DRZWI DO WNĘKI
Novellini

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.