Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

New Trendy SUPERIA BLACK
SUPP10L+SUPP10P

Parawan nawannowy składany Superia Black

Rano masz ochotę na orzeźwiający, budzący do życia prysznic, ale wieczorem chcesz się zrelaksować w wannie pełnej gorącej wody? W Twojej łazience nie ma jednak miejsca, by wstawić zarówno wannę, jak i kabinę prysznicową? Nie musisz rezygnować z żadnego z rozwiązań, jeśli zaopatrzysz się w prezentowany parawan Superia Black. Po rozłożeniu stworzy ściankę, która ochroni otoczenie przed zalaniem wodą, więc stworzy funkcjonalną przestrzeń natryskową. Zwróć uwagę na wyjątkowy, nowoczesny wygląd produktu. Szklany parawan wykończony jest czarnymi profilami układającymi się w dużą kratę na całej powierzchni produktu. Szkło jest przezroczyste, a dzięki grubości 5 mm również trwałe. Utrzymanie go w czystości nie sprawi Ci problemu, ponieważ całość pokryta jest chroniącą przed zabrudzeniami powłoką Active Shield.

Możesz być także zainteresowany:

Parawan nawannowy Soleo Black 70x140 cm
Parawan nawannowy Soleo Black 70x140 cm
ŚCIANKI WANNOWE
New Trendy
Parawan nawannowy Soleo Black 120x140 cm
Parawan nawannowy Soleo Black 120x140 cm
ŚCIANKI WANNOWE
New Trendy
Parawan nawannowy Geo
Parawan nawannowy Geo
ŚCIANKI WANNOWE
KOŁO

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.