Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Huppe XTENSA
XTESB090SPA1AP

Ścianka boczna Xtensa 90 i 100 cm

Czym powinna się charakteryzować nowoczesna łazienka? Przede wszystkim funkcjonalnie rozplanowaną strefą kąpielową, która zadba o Twój komfort i dostarczy Ci wrażeń estetycznych. W uzyskaniu takiego efektu aranżacyjnego pomoże Ci ścianka boczna Xtensa. Ten mierzący zaledwie 900 x 2000 mm produkt doskonale wpasuje się nawet w niewielką przestrzeń tak, aby nie wyglądała ona na zagraconą czy przytłoczoną. Produkt został wykonany z przezroczystego szkła, które doskonale połączy się z lustrem oraz innymi akcesoriami o krystalicznym połysku. W ten sposób możesz też sprawić, że wnętrze będzie wyglądało na większe niż w rzeczywistości. Profile ścianki są utrzymane w kolorze srebrny połysk, dzięki czemu będą pasować do armatury łazienkowej utrzymanej w tej samej tonacji. Zastosuj ściankę boczną Xtensa, aby podkreślić nowoczesny wyraz łazienki.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Ścianka walk-in Velio Black 80 cm
Różne rozmiary Różne rozmiary
Ścianka Synergy Wetroom 70x200 cm
Ścianka Synergy Wetroom 70 cm
WALK-IN
Ideal Standard
Różne rozmiary Różne rozmiary
Ścianka Synergy Wetroom 120x200 cm
Ścianka Synergy Wetroom 120 cm
WALK-IN
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.