Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

New Trendy MODUS BLACK
NMWSC10002BK

Ścianka walk-in Modus Black 100 cm

Szukając idealnych rozwiązań łazienkowych, z pewnością natknąłeś się na kabiny prysznicowe typu walk-in. Zapewniają one doskonałą wygodę użytkową, a do tego sprawiają, że łazienka prezentuje się naprawdę efektownie i nowocześnie. Tak właśnie jest w przypadku kabiny z serii Modus Black. Dzięki swojej konstrukcji i braku brodzika sprawia, że kąpiele są wygodniejsze nawet dla osób starszych. Tym, co jednak zwraca największą uwagę, jest wygląd produktu. Prezentowana ścianka stworzona została z kilku segmentów - cała powierzchnia podzielona jest na kwadraty tworzące kratkę. W czarnych ramkach umieszczone zostało czyste szkło, co dodaje całości wyjątkowego, minimalistycznego i eleganckiego zarazem charakteru. Hartowane szkło jest grube na 8 mm, a do tego pokrywa je powłoka Active Shield - jest więc całkowicie bezpieczne i chronione przed uszkodzeniami.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.