KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Duravit DURASTYLE
DURASBW54K

Bidet wiszący Durastyle

Bidet Durastyle to produkt, który wraz z nowoczesną miską WC uzupełni wyposażenie Twojej łazienki. Wykonanie z ceramiki nadaje mu trwałość, a jednocześnie nawiązuje do pozostałych sprzętów wytworzonych z tego surowca. Ponadczasowy biały kolor wieńczący gładką powierzchnię z łatwością wkomponuje się w każdą aranżację wnętrza. Bidet o wymiarach 54 x 37 cm przeznaczony jest do montażu na ścianie - w zestawie znajdziesz odpowiednie mocowanie, które po instalacji bidetu pozostanie niewidoczne. Takie rozwiązanie pozwala na łatwe czyszczenie łazienkowej posadzki, a także optycznie dodaje wnętrzu lekkości. Bidet Durastyle wyposażony jest w przelew, a także specjalną półkę służącą do montażu baterii. Możesz również zamówić go ze specjalną powłoką WonderGliss, dzięki której powierzchnia bidetu przez dłuższy czas pozostanie idealnie czysta.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Bidet stojący Connect Space
Bidet stojący Connect Space
BIDETY
Ideal Standard
Bidet stojący Dea
Bidet stojący Dea
BIDETY
Ideal Standard
Bidet wiszący Dea
Bidet wiszący Dea
BIDETY
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.