Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit DURASTYLE
DURASBW54K

Bidet wiszący Durastyle

Bidet Durastyle to produkt, który wraz z nowoczesną miską WC uzupełni wyposażenie Twojej łazienki. Wykonanie z ceramiki nadaje mu trwałość, a jednocześnie nawiązuje do pozostałych sprzętów wytworzonych z tego surowca. Ponadczasowy biały kolor wieńczący gładką powierzchnię z łatwością wkomponuje się w każdą aranżację wnętrza. Bidet o wymiarach 54 x 37 cm przeznaczony jest do montażu na ścianie - w zestawie znajdziesz odpowiednie mocowanie, które po instalacji bidetu pozostanie niewidoczne. Takie rozwiązanie pozwala na łatwe czyszczenie łazienkowej posadzki, a także optycznie dodaje wnętrzu lekkości. Bidet Durastyle wyposażony jest w przelew, a także specjalną półkę służącą do montażu baterii. Możesz również zamówić go ze specjalną powłoką WonderGliss, dzięki której powierzchnia bidetu przez dłuższy czas pozostanie idealnie czysta.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.