Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Roca DAMA-N
DAMANCDSW

Deska sedesowa Dama-N Compacto

Modne zaaranżowanie łazienki w dużym stopniu wpływa na komfort korzystania z pomieszczenia. Dlatego też niezwykle istotne jest, aby wybierać do wnętrza akcesoria wpisujące się w panujące w otoczeniu trendy. Kwadratowa deska idealnie zaprezentuje się w aranżacjach nowoczesnych - wyraźnie zarysowany kształt i proste krawędzie współgrają z prostymi formami wykorzystanymi podczas urządzania łazienki. Delikatnie zaokrąglona górna część deski pozwala też na dopasowanie elementu do tradycyjnych, pełnych subtelności pomieszczeń. Biała deska nada przestrzeni odpowiedni sznyt i uszlachetni jej charakter. Ponadto pozwoli Ci się cieszyć wysoką higieną - z jasnej i gładkiej powierzchni z łatwością usuniesz zabrudzenia, a dodatkowo materiał, z którego została wykonana, jest antybakteryjny. O Twój komfort zadba ponadto praktyczna funkcja wolnego opadu.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Deska sedesowa NOVA PRO PREMIUM BEZ BARIER
Deska sedesowa Nova Pro Premium
DESKI DO MISEK WC
KOŁO

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.