Roca BEYOND

Wolnoopadająca deska sedesowa Beyond

Detale odpowiadające za komfort w łazience często wpływają również na ostateczny odbiór wnętrza. Tak jest z deską sedesową z serii Beyond, której efektowny wygląd z pewnością Cię zachwyci. Czysta biel koresponduje z ceramiką sanitarną i zapewnia higieniczną świeżość, a jej prosty, lekko zaokrąglony kształt czyni ją idealnym dodatkiem tak do aranżacji nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych. Wygodę użytkowania zapewnia system wolnego opadania, dzięki czemu deska nie uderza z impetem o brzegi miski WC, a delikatnie na nich osiada. Funkcja łatwego wypinania ułatwi natomiast codzienne sprzątanie toalety. Deska Beyond jest antybakteryjna, a więc bezpieczna w użytkowaniu. Wykonana z Supralitu posiada zawiasy ze stali nierdzewnej, możesz więc mieć pewność wysokiej wytrzymałości mechanicznej tego produktu.

Możesz być także zainteresowany:

Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin
Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Air
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Air
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Vero Air
Wolnoopadająca deska sedesowa Vero Air
DESKI DO MISEK WC
Duravit

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.