Roca CARMEN

Wolnoopadająca deska sedesowa Carmen

Aby mieć pewność, że wyposażenie Twojej łazienki będzie odpowiednio spełniało swoje zadanie, a jednocześnie wyglądało spójnie, skompletuj je z produktów tej samej serii. Prezentowana deska sedesowa należy do kolekcji Carmen i po zestawieniu z miską WC i dolnopłukiem będzie pięknym i funkcjonalnym dodatkiem do wnętrza. Utrzymana w ponadczasowym białym kolorze dopasuje się do aranżacji przestrzeni, a ponieważ wykonana została z Supralitu, cechuje się też wysoką wytrzymałością mechaniczną. Deska z funkcją wolnego opadania zapewnia wysoki komfort użytkowania - nie uderza z impetem o brzegi miski WC, lecz powoli się do nich zbliża i osiada. Zestaw zawiera zawiasy, którymi w prostu sposób przymocujesz deskę do miski - utrzymane w metalicznym kolorze będą nawiązywały do detali tworzących aranżację, np. armatury czy wieszaków.

Możesz być także zainteresowany:

Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin
Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Air
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Air
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Vero Air
Wolnoopadająca deska sedesowa Vero Air
DESKI DO MISEK WC
Duravit

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.