Roca CARMEN

Wolnoopadająca deska sedesowa Carmen

Aby mieć pewność, że wyposażenie Twojej łazienki będzie odpowiednio spełniało swoje zadanie, a jednocześnie wyglądało spójnie, skompletuj je z produktów tej samej serii. Prezentowana deska sedesowa należy do kolekcji Carmen i po zestawieniu z miską WC i dolnopłukiem będzie pięknym i funkcjonalnym dodatkiem do wnętrza. Utrzymana w ponadczasowym białym kolorze dopasuje się do aranżacji przestrzeni, a ponieważ wykonana została z Supralitu, cechuje się też wysoką wytrzymałością mechaniczną. Deska z funkcją wolnego opadania zapewnia wysoki komfort użytkowania - nie uderza z impetem o brzegi miski WC, lecz powoli się do nich zbliża i osiada. Zestaw zawiera zawiasy, którymi w prostu sposób przymocujesz deskę do miski - utrzymane w metalicznym kolorze będą nawiązywały do detali tworzących aranżację, np. armatury czy wieszaków.

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.