Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit DURASTYLE
DURASS1W

Wolnoopadajaca deska sedesowa Durastyle

Funkcjonalna łazienka nie będzie kompletna bez doskonale dopasowanej deski sedesowej. Wybierając ją, zwróć uwagę nie tylko na jej rozmiar, ale także właściwy kształt i wykończenie, dzięki którym pasować będzie zarówno do misy toaletowej, jak i stworzy odpowiednią harmonię z całym wnętrzem. Model o lekko zaokrąglonych brzegach i opływowych krawędziach to ponadczasowy dodatek łączący w sobie klasyczną elegancję ze współczesnością. Za jego pomocą nadasz swojej łazience wyrazisty, a zarazem delikatny charakter, potęgujący w pomieszczeniu poczucie subtelności, czystości i wygody. Skonstruowana według uniwersalnych wytycznych, idealnie pasuje do mis o długości od 48 do 54 centymetrów. Dla zachowania najwyższego komfortu w użytkowaniu i codziennych czynnościach łazienkowych, deska z serii DurasStyle została wyposażona w eliminujący hałas system powolnego zamykania.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.