Geberit XENO2

Wolnoopadająca deska sedesowa Xeno2

Jeśli zależy Ci na spójnej aranżacji łazienki, dobierz do niej elementy wyposażenia o uniwersalnym charakterze, takie jak prezentowana deska sedesowa Xeno2. Prostokątny model o białej barwie będzie pięknie korespondował z ceramiką sanitarną, a dzięki geometrycznym kształtom wniesie do wnętrza powiew nowoczesności. Produkt wykonany z duroplastu cechuje się doskonałą trwałością, podobnie jak mosiężne zawiasy. Posiadają one odcień chrom i korelują z metalicznymi akcesoriami łazienkowymi, takimi jak armatura, profile kabin prysznicowych czy też wieszaki i okucia meblowe. Deska sedesowa jest przeznaczona do skompletowania z miską WC Xeno2 - masz więc pewność, że będą do siebie idealnie pasowały i zapewnią jak najwyższą funkcjonalność i wygodę użytkowania. Sprawdź naszą ofertę i już teraz wyposaż swoją łazienkę tak, jak chcesz.

Możesz być także zainteresowany:

Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Space
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Space
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Thin
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Thin
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.