Roca CARMEN

Dolnopłuk do miski kompaktowej Carmen

Czy wiesz, że kompakt WC może stać się integralną częścią klasycznej aranżacji łazienki? Jest to możliwe z serią produktów Carmen. Oferowany tutaj dolnopłuk należy skompletować z miską z tej samej kolekcji, aby zyskać kompletny produkt o wyjątkowo dekoracyjnym charakterze. Biały dolnopłuk posiada tradycyjny kształt, lecz wieńczy go półka o wyraźnie zarysowanych krawędziach. Mechanizm spłukujący znajduje się natomiast z boku - posiada metaliczny odcień, więc będzie korespondował z armaturą, wieszakami i innymi detalami. Korzystanie z takiego dolnopłuka będzie oszczędne, ponieważ możesz zdecydować, czy chcesz spuścić 3, czy też 4,5 litra wody - ekonomiczne korzystanie z dolnopłuka przsłuży się także środowisku. Sprawdź także inne produkty z serii Carmen i stwórz łazienkę, o jakiej zawsze marzyłeś.

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.