Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Geberit ACANTO
ACANMWR+ACANSEWW

Miska WC bezkołnierzowa wisząca Acanto z deską wolnopadającą

Kreowanie strefy toaletowej stanie się o wiele łatwiejsze, jeśli wyposażysz ją w prezentowaną miskę wiszącą Acanto. Model ten jest bowiem bardzo prosty - ma nieskomplikowaną bryłę i kompaktowe wymiary wynoszące zaledwie 35 x 51 cm. Doskonale gładkie ścianki pozbawione są wgłębień, dzięki czemu całość nie tylko atrakcyjnie się prezentuje, ale również jest łatwa do utrzymania w czystości. Zachowanie maksymalnej higieny wewnątrz miski WC umożliwia natomiast brak rantu spłukującego - to właśnie pod nim w tradycyjnych toaletach zawsze gromadziło się najwięcej zabrudzeń i bakterii, dlatego w tym projekcie postanowiono zastosować technologię rimfree. Miska wisząca Acanto przeznaczona jest do zawieszenia na ścianie - wszystkie mocowania użyte podczas instalacji są kryte, a zatem możesz zachować pełną estetykę łazienkowych wnętrz.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.