Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Laufen KARTELL
KARTELMWRL

Miska WC bezkołnierzowa wisząca Kartell Rimless

Bezrantowa miska wisząca Kartell stanowi ucieleśnienie wszystkiego, co cenią sobie nowocześni użytkownicy - niezrównanej wygody, maksymalnej higieny i uderzającego w minimalistyczny ton designu. Wynoszące 545 x 370 x 355 mm wymiary produktu idealnie wpasują się nawet w najmniejszą łazienkę, pozwalając Ci perfekcyjnie wykorzystać każdy skrawek wolnej przestrzeni. Element stanowi rozwiązanie, które docenią osoby stawiające na pierwszym miejscu perfekcyjną higienę. Bezkołnierzowa konstrukcja sprawia bowiem, że bakterie nie chowają się pod rantem misy, co jeszcze bardziej ułatwia jej czyszczenie. Patrząc na bryłę produktu, na pierwszy plan wysuwa się jej subtelnie zaokrąglony kształt, stanowiący kwintesencję tego, co skrywa się pod pojęciem minimalizmu - pozwól misie wiszącej Kartell dopełnić wystrój Twojej przestrzeni łazienkowej.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.