KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Duravit ME BY STARCK
MESTARCKMWR

Miska WC bezkołnierzowa wisząca Me by Starck Rimless

Podwieszana miska WC Duravit, pochodząca z serii Me by Starck, to element wyposażenia łazienki należący do nowej generacji bezkołnierzowych toalet. Za sprawą opływowych kształtów, bezrantowej konstrukcji i subtelnie zaokrąglonych krawędzi, idealnie wkomponuje się w nowocześnie i stylowo urządzoną przestrzeń toaletową. Jej śnieżnobiała powierzchnia potęguje wrażenie higienicznej czystości i nadaje pomieszczeniu klasyczny i elegancki wygląd, jednocześnie ułatwiając dobranie do wnętrza dodatków w dowolnej kolorystyce. Wykorzystanie prezentowanej misy nadaje łazience ponadczasowy charakter i potęguje poczucie komfortu podczas codziennych czynności toaletowych. Ceramika pokryta specjalną powłoką ułatwiającą czyszczenie dodatkowo sprawia, że całe pomieszczenie pozostaje błyszczące i piękne przed długi czas.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Miska WC wisząca Connect
Miska WC wisząca Connect
MISKI WC
Ideal Standard
Miska WC kompaktowa Connect Space
Miska WC kompaktowa Connect Space
MISKI WC
Ideal Standard
Miska WC wisząca Connect Space
Miska WC wisząca Connect Space
MISKI WC
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.