Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO MODO
MODOMWRFRN+MODOSMAWS

Miska WC bezkołnierzowa wisząca Modo Pure Rimfree

Toaleta wisząca Modo Pure stanowi wyposażenie nowoczesnej i w pełni funkcjonalnej łazienki. Jej mocna bryła ma minimalistyczną linię, odpowiadającą aranżacji zgodnej ze współczesnymi trendami. To połączenie nowoczesnego, atrakcyjnego designu i wyjątkowo praktycznych rozwiązań, które ułatwiają zapewnienie higieny i czystości w łazience. Pierwszym z nich jest kryte mocowanie. Dzięki niemu na powierzchni miski jest mniej trudno dostępnych przestrzeni, w których mogą osadzać się zanieczyszczenia. Technologia Rimfree® to rozwiązanie problemu brudu gromadzącego się pod kołnierzem, zaś zastosowanie specjalnie zaprojektowanej dyszy sprawia, że woda dokładnie spłukuje całą miskę, pozostawiając ją doskonale czystą. Miska WC przeznaczona jest do zamocowania na ścianie, przez co masz swobodny dostęp do podłogi - to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Wymiary WC - 54 x 36 cm - są odpowiednie do zamocowania go w łazience o każdej wielkości.

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.