Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO NOVA PRO
NOVAPROMWPRF

Miska WC bezkołnierzowa wisząca prostokątna Nova Pro Rimfree

Piękna i funkcjonalna łazienka wymaga odpowiedniego dobrania ceramiki sanitarnej. Miska WC Nova Pro Rimfree to model idealny do wnętrz, w których panują niczym niezakłócona elegancja i nowoczesne rozwiązania. Prostokątny kształt, higienicznie czysta biel oraz wyraźnie zarysowane, choć delikatne na krawędziach kontury sprawiają, że produkt doskonale wpisuje się w konwencję stylowych łazienek. Bezkołnierzowa miska WC to również gwarancja perfekcyjnej czystości ceramiki sanitarnej. Lejowy model przystosowany jest do montażu ściennego, pozwalającego na zachowanie wolnego miejsca na posadzce - to również sprzyja dokładnym i precyzyjnym porządkom w pomieszczeniu. Zwolenników oszczędnych i ekologicznych rozwiązań zadowoli także możliwość spłukiwania połową zbiornika. Miska o wymiarach 53 x 35 x 33,2 cm to dodatek niezbędny - funkcjonalny i zachwycający swoją formą.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.