Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO TRAFFIC
TRAFFICMWL1

Miska WC bezkołnierzowa wisząca Traffic Rimfree

Perfekcyjna łazienka wyróżnia się nie tylko wysoką funkcjonalnością i właściwościami użytkowymi - to również elegancka stylistyka zaklęta w poszczególnych elementach wyposażenia. Zarówno pod względem praktycznym, jak i dekoracyjnym zadowoli Cię miska wisząca Traffic Rimfree. Zaokrąglone brzegi prostokątnego modelu będą nawiązaniem do nowoczesnego sznytu i klasycznej elegancji. Higieniczną czystość miski utrzymasz natomiast z wyjątkową łatwością - nie tylko dzięki gładkiej powierzchni produktu, ale również dzięki braku kołnierza, pod którym zwykle gromadzą się zanieczyszczenia i bakterie. Miska lejowa o wymiarach 54 x 35 x 33,5 cm jest znakomita do łazienek o niewielkim metrażu, w których każda najmniejsza wolna przestrzeń ma znaczenie. To również ukłon w stronę ekologii i oszczędności - korzystaj z opcji spłukiwania połową zbiornika i nie trać wody na darmo.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.