Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard TESI
TESICMWA+TESICSW

Miska WC wisząca Tesi Aquablade z deską wolnoopadającą thin

Podstawowe wyposażenie łazienki może decydować o eleganckim i nowoczesnym charakterze pomieszczenia. Wybierając wiszącą miskę WC Tesi Aquablade, osiągniesz właśnie taki efekt. Minimalistyczna forma w połączeniu z delikatnie zarysowanymi krawędziami tej zaokrąglonej ceramiki czyni produkt stylowym dodatkiem. Co więcej, z tą miską WC nie będziesz mieć trudności z zaaranżowaniem wnętrza. Możesz to zrobić w dowolny sposób - dzięki temu, że produkt ma uniwersalny wygląd, pięknie skomponuje się zarówno z klasycznymi dekoracjami, jak i nowoczesnymi i bardziej odważnymi pod względem kolorystyki elementami. Wykonana z ceramiki sanitarnej miska ma wymiary 265 x 535 mm i jest sprzedawana wraz z zestawem montażowym - kryte mocowania sprawią, że całość zachowa swoją nienaganną estetykę. Produkt możesz nabyć również z powłoką ułatwiającą czyszczenie, którą z pewnością docenisz przy regularnych porządkach domowych.

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.