KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Duravit ME BY STARCK
MESTARCKPIT

Pisuar bezkołnierzowy Me by Starck Rimless dopływ z tyłu

Jeśli chcesz urządzić łazienkę bądź toaletę w taki sposób, by odpowiadał wszelkim potrzebom domowników lub gości, zdecyduj się na montaż pisuaru. Element o niewielkich wymiarach, bo mierzący 30 x 35 cm, zmieści się nawet w niezbyt dużym wnętrzu. Wykonany z ceramiki uzupełni pozostałe elementy wyposażenia łazienki, nawiązując do nich również uniwersalnym białym kolorem. Model z kolekcji Me by Starck powstał w technologii Rimless, co oznacza, że nie posiada rantu spłukującego i jego czyszczenie jest ułatwione. Sprzyja temu także gładka powierzchnia urządzenia, które możesz nabyć również w wersji ze specjalną powłoką WonderGliss, utrudniającą osadzanie się zanieczyszczeń. Pisuar posiada funkcję zasysania i osłonięty odpływ poziomy - w komplecie znajdziesz także elementy montażowe potrzebne do zamocowania go na ścianie.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.