Vigour DERBY

Umywalka meblowa VIGOUR derby 60x48 cm

Wysoka funkcjonalność idąca w parze z efektownym wyglądem - to właśnie powinno charakteryzować nowoczesną łazienkę. Taki efekt osiągniesz, jeśli wybierzesz prezentowaną umywalkę VIGOUR derby. Przeznaczona jest do montażu na szafce, która stworzy dodatkowe miejsce do przechowywania oraz zamaskuje elementy przyłączeniowe umywalki. Jeśli jednak wolisz mocować ceramikę sanitarną bezpośrednio do ścian, również masz taką możliwość - wówczas łazienka będzie sprawiała wrażenie bardziej przestrzennej. Biały kolor i idealnie prostokątny kształt zapewniają produktowi uniwersalny, elegancki charakter. Warto wybrać umywalkę VIGOUR derby w wariancie z powłoką PflegePlus, która jest łatwiejsza do utrzymania w czystości od standardowego wykończenia ceramiki. Sprawdź też inne produkty z serii VIGOUR derby - znajdziesz je w naszej ofercie!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka meblowa Viu 123x49 mm
Umywalka meblowa Viu 123x49 mm
UMYWALKI MEBLOWE
Duravit
Ideal Standard umywalka podwójna
Umywalka meblowa podwójna Connect Air 124x46 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.