Vigour DERBY STYLE

Umywalka meblowa VIGOUR derby style 1200 x 480

Urządzając przestronny salon kąpielowy, nic Cię nie ogranicza. Możesz więc sięgnąć po nieco większe modele, które zapewnią Ci wygodę na co dzień - taką jak nasza umywalka DERBY STYLE o wymiarach 1200 x 480 mm. Co więcej, umywalka jest gotowa do montażu, gdyż posiada już przygotowany otwór na baterię. Wykonany ze śnieżnobiałej ceramiki produkt prezentuje się na wskroś elegancko. Warto zestawić go z płytkami ściennymi lub gresami w tej samej barwie, aby nadać aranżacji spójny, harmonijny charakter. Z barwą też idealnie korelują delikatnie zaokrąglone ranty, przez które wygląda bardziej subtelnie - nie przytłoczy więc wystroju pomieszczenia. Chcesz od razu zaopatrzyć się w cały komplet? Zajrzyj do salonu Elements i wybierz od razu pasującą armaturę, która uzupełni Twoją umywalkę!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka meblowa Vero Air 600 x 470
Umywalka meblowa Vero Air 600 x 470
UMYWALKI MEBLOWE
Duravit
Umywalka meblowa Xeno2 600 x 480
Umywalka meblowa Xeno2 600 x 480
UMYWALKI MEBLOWE
Keramag

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.