Vigour WHITE

Umywalka meblowa VIGOUR white 100x50 cm

W nowoczesnej łazience komfort użytkowania nie powinien ustępować aspektowi wizualnemu - umywalka meblowa WHITE wpisuje się idealnie w ten warunek. Pierwszą cechą, która Cię w niej zaskoczy jest forma. Składa się na nią niewielka misa wewnętrzna i znacznie większą bryła zewnętrzna, której wymiary są równe 1000 x 500 mm. Co zyskujesz dzięki takiemu układowi? Po bokach umywalki zostają dość duże, wolne przestrzenie, przeznaczone do dowolnej aranżacji - np. jako dodatkowe półki na niezbędne kosmetyki. Akcesorium o tak prostej formie i śnieżnobiałej barwie stanowi idealny wybór do nowoczesnych łazienek, w których już na pierwszy rzut oka widoczne jest minimalistyczne zacięcie. Element nie jest wyposażony w otwór - jest więc przeznaczony do stosowania z armaturą naścienną. Zobacz, jakie jej modele przygotowaliśmy dla Ciebie w Elements!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka meblowa Viu 123x49 mm
Umywalka meblowa Viu 123x49 mm
UMYWALKI MEBLOWE
Duravit
Ideal Standard umywalka podwójna
Umywalka meblowa podwójna Connect Air 124x46 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.