Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

VIGOUR DERBY
DERCUS5040

Umywalka stawiana na blat VIGOUR derby 50x40 cm

Szukasz nietypowych rozwiązań do swojej łazienki? Wypróbuj umywalkę stawianą na blacie! Model VIGOUR derby wyróżnia się wysoką elegancją - jej opływowy kształt i symetryczna forma będą korespondowały z klasycznym wystrojem otoczenia, lecz minimalistyczny styl pozwoli też na udaną fuzję z bardziej nowoczesnym wnętrzem. Nieskazitelna biel jest właściwa dla higienicznych pomieszczeń, w których zachowanie odpowiednich warunków sanitarnych odgrywa kluczową rolę. Umywalka VIGOUR derby nie posiada otworu na armaturę - baterię możesz zamocować na blacie, na którym ustawisz produkt lub przytwierdzić ją do ściany. Taka strefa umywalkowa pozwoli Ci urządzić łazienkę w dobrym guście. Jeśli zależy Ci na spójnym charakterze przestrzeni, sprawdź także inne produkty VIGOUR derby, które dostępne są w asortymencie naszego sklepu.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka nablatowa Inspira Round
Umywalka nablatowa Inspira Round
UMYWALKI NABLATOWE
Roca
Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka blatowa Inspira Round
Umywalka blatowa Inspira Round
UMYWALKI NABLATOWE
Roca
Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka nablatowa Inspira Soft 37 x 37 cm

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.