KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

VIGOUR WHITE
WHITECUS4545

Umywalka stawiana na blat VIGOUR white 45x45 cm

Czy można sobie wyobrazić nowoczesną łazienkę bez odpowiednio dobranej ceramiki łączącej w sobie estetykę i najwyższą funkcjonalność? Oczywiście, że nie! Jeśli szukasz produktów, które uzupełnią wnętrze na miarę XXI wieku, przyjrzyj się umywalce nablatowej WHITE, która stanowi odzwierciedlenie wszystkiego, co skrywa się pod pojęciem nowoczesnej ceramiki. Jej kluczową zaletą jest niebanalna forma - pozornie kanciasta, lecz o tak silnie złagodzonych rantach, że wygląda na niemalże okrągłą. Na uwagę zasługuje również szlifowany spód, który perfekcyjnie dopełni blat o silnym połysku. Umywalka nablatowa WHITE świetnie sprawdzi się w niewielkich łazienkach, gdy zależy Ci na zredukowaniu strefy umywalkowej do jak najmniejszego obszaru - cechują ją wymiary równe 450 x 450 mm. Szukasz większego modelu? Sprawdź asortyment Elements!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka wpuszczana w blat Connect 58 x 41 cm
Umywalka wpuszczana w blat Connect 58 x 41 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Ideal Standard
Umywalka wpuszczana w blat Connect 62 x 46 cm
Umywalka wpuszczana w blat Connect 62 x 46 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Ideal Standard
Umywalka podblatowa Connect 38 x 38 cm
Umywalka podblatowa Connect 38 x 38 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.